Yükleniyor

Ataköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ataköy Evden Eve Nakliyat fiyatları min980₺ max9850₺

Teknolojik ekipmanlar ve asansörler ile sizlere profesyonel bir şekilde Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti sağlayan Trakya Trans Evden Eve Nakliyat evinizi, firmanızı veya fabrikanızı kısa sürelerde profesyonel olarak taşımaktadır. Her türlü coğrafik koşulda ve hava şartlarında sizlere profesyonel taşınma hizmeti sunan firmamız alanında uzman ve tecrübeli çalışanlara sahiptir. Sektöre hakim ve sektörel gelişmeleri takip eden bir nakliyat firması olarak sizlere son teknoloji kapalı araçlar ile taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı taşımadan önce evinize gelerek ekspertiz aracılığı taşıma planı oluşturuyor, eşya boyutlarına göre sizlere sunduğumuz taşıma planına göre eşyalarınızı profesyonel bir şekilde taşıyoruz

Hazırladığımız taşıma programına uygun olacak şekilde araçlar hazırlıyoruz ve profesyonel ekibimiz ile eşyalarınızı taşıyoruz.Trakya Trans Nakliyat olarak vede ataköy evden eve taşıma firması olarak ihtiyaç durumuna göre taşıma işlemini yapacak araçları ve kişileri artırıyoruz ve taşınma süresini sizin için minimal süreler haline getiriyoruz. Tüm taşıma programını size uygun bir şekilde yaptığımız için taşıma işlemlerinin kusursuz ve sizi yormayacak bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Taşıma konusunda çok tecrübeli olan çalışanlarımız hazırladığımız taşınma planına uygun olarak eşyalarınızın güvenliğini sağlamak adına eşyalarınızı paketliyorlar. Kırılabilecek eşyalarınız için ayrı, büyük eşyalarınız için ayrı paketleme ambalajları kullanan çalışanlarımız profesyonel bir şekilde eşyalarınızı paketlediği için eşyalarınız zarar görmeden taşımıyor. Eşyalarınızın paketlenmesi sonrası asansör yardımı ile açık veya kapalı kasa kamyonetlerimize taşınıyor, eşyaların aralarına köpükler ve balonlu torbalar konularak eşyaların birbirine sürtünerek zarar görmesi önleniyor.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Hakkında

Taşıma Sözleşmesi

Trakya Trans Evden Eve Nakliyat olarak ataköy evden eve taşıma firması kimliğimizle taşınma öncesinde sizlere bir taşıma sözleşmesi sunuyoruz. Taşınma planını içeren taşıma sözleşmesi ile hem müşteri hem de şirketin karşılıklı olarak hakları korunmaktadır. İki tarafın imzaladığı taşıma sözleşmesine imza öncesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve haklarınızı koruyacak maddeler ekleyebilirsiniz. Sözleşme imzalandıktan sonra eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınacak, her hangi bir zarar oluşması durumunda sigorta tüm zararınızı karşılayacaktır. Trakya Trans Evden Eve Nakliyat tarafından imzalanan anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi tarafından tüm eşyalarınız sigortalanacaktır.

Profesyonel Taşıma Hizmetleri

Evinizi taşımanız gerektiğinde sizlere profesyonel taşıma hizmetleri sunan Trakya Trans Evden Eve Nakliyat bir Ataköy evden eve nakliyat firması taşıma konusunda tecrübeli ve profesyonel çalışanlar ile evlerinizi taşımaktadır. Sizler için değerli olan eşyalar bizim içinde değerli olup her bir eşyanın sorunsuz bir şekilde taşınması için özel paketleme işlemleri ile eşyalarınızı paketliyoruz. Özel paketleme ambalajları ile paketlediğimiz eşyalarınızı kırılganlık durumlarına göre kamyonetlere özel olarak yerleştiriyoruz ve eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Kırılacak eşyalarınızı darbelerden koruyacak balonlu ambalajlar kullanıyor, asansöre ve kamyonete özenle yerleştirerek eşyalarını koruyarak taşıyoruz.

Profesyonel ve Teknolojik Çözümler

Trakya Trans Evden Eve Nakliyat olarak sizlere teknolojik çözümleri profesyonel olarak sunuyoruz. Uluslararası taşıma standartlarına uygun olarak eşyalarınızı taşıyan ve eşyalarınızın zarar görmemesi için azami özen gösteren bir firma olmamızın yanında müşteri memnuniyeti odaklı taşıma hizmetleri sunuyoruz.

WEB TASARIM DİJİTAL KUZGUN