Yükleniyor

Mimaroba Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mimaroba Evden Eve Nakliyat fiyatları min600₺ max9350₺

Sigortalı Ve Güvenli Taşımacılık

Evinizi, iş yerinizi, ofisinizi, atölyenizi güvenli bir şekilde taşımak ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamak için profesyonel taşıma hizmetleri sunan Trakya Trans evden eve nakliyat olarak Mimaroba Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz firması size sigortalı taşıma hizmeti sunuyor. Taşınma işleminden önce evinize gelerek keşif yapan, eşyalarınızın ekspertizini yaparak taşınma programı oluşturan firma sizinle müşterek olarak hazırladığı plana uygun olarak eşyalarınızı taşıyor. Sizinle müşterek olarak hazırlanan taşıma programı ile eşyalarınızın hem güvenli olarak taşınmasını sağlıyorsunuz hem de zamanınızı ekonomik olarak kullanabiliyorsunuz.

Teknolojik Taşıma Ekipmanları

Trakya Trans Nakliyat olarak yeni nesil asansörler ile sizlere taşıma hizmeti veriyoruz. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun yeni nesil teknolojik asansörler ile eşyalarınızı evinizden alıyoruz, paketli ve sistemli bir şekilde yeni evinize taşıyoruz. Profesyonel taşıma işlemi yapan çalışanlarımız ile eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız için hazırlanan taşıma programında büyük eşyalarınızdan başlayarak yapacağımız taşıma işleminde kırılabilecek eşyalarınız özel olarak paketleniyor. Taşınacak eşyalarınız asansör yardımı ile indiriliyor ve açık veya kapalı kasa kamyonetler ile yeni evinize taşınıyor.

Mimaroba Evden Eve Nakliyat Hakkında

Profesyonel Paketleme İşlemleri

Taşınacak eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için profesyonel ekibimiz ile özel ambalajlama hizmeti veriyoruz. Paketleme işlemlerinde karton fıçı, streç bant, bant, askılı bant, koli bandı, karton koli, havalı naylon ve balon torbalar kullanarak eşyalarınızı ambalajlıyor, eşyalarınızın güvenliğini profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Elektronik eşyalarınızı Kraft kâğıtlar ile sarıyoruz ve kırılganlık özelliği bulunan cihazların zarar görmemesini sağlıyoruz.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Eşyalarınızı taşımadan önce sizinle sözleşme imzalıyoruz. İmzaladığımız sözleşme gereği sizin haklarınızı koruma altın alıyoruz ve eşyalarınızı sözleşme gereği sigortalıyoruz. Sigortalı taşıma hizmeti veren Trakya Trans Nakliyat  olarak evinizde yer alan tüm eşyalarını sigortalayarak güvenli bir şekilde taşıma hizmeti veriyoruz. Son teknoloji taşıma araçlarımız ile sizlere sigortalı taşıma hizmeti vererek evinizi kısa süre de zarar vermeden taşıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi ile evinize gelen ekspertiz evinizde yer alan tüm eşyaların listesini yapıyor ve eşyalarınızın tamamını sigortalıyoruz.

Güler Yüzlü Kalifiye Personel İle Taşıma

Trakya Trans evden eve taşımacılık olarak taşıma işlemlerini alanında tecrübeli ve deneyimli personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü ve işini profesyonel olarak yapan ekibimiz ile kısa süre de evinizi taşıyarak taşınma işlemleri sırasında zaman kaybetmenizin önüne geçiyoruz. Sizinle birlikte oluşturduğumuz taşıma programıma göre yapacağımız taşıma işlemleri ile evinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyor, yeni evinize de monte halinde getirilen dolap ve gardırop gibi eşyalarınızın montajını kalifiye alanında profesyonel olan ekibimiz ile yapıyoruz.

Kalifiye ekibi ile sizlere profesyonel ve güvenli taşımacılık hizmeti sunan Mimaroba evden eve taşıma, taşıma sektöründe yaşanan gelişmeleri de yakından takip ediyor. Sektörel gelişmeler ışığında teknolojik ekipmanlara sahip olan ve taşıma işlemlerini çok kısa sürelerde tamamlayan firma ile güvenli bir şekilde taşınabilirsiniz.


WEB TASARIM DİJİTAL KUZGUN